O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Magdalena Fręch odpadła w trzeciej rundzie Australian Open

Aryna Sabalenka awansowała do 1/8 finału wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Prowadząca w rankingu białoruska tenisistka, najlepsza w Melbourne w dwóch poprzednich edycjach, pokonała Dunkę Clarę Tauson 7:6 (7-5), 6:4. Jej kolejną rywalką może być Magdalena Fręch.

Magdalena Fręch. Fot. PAP/Marcin Cholewiński
Magdalena Fręch. Fot. PAP/Marcin Cholewiński

27-letnia Fręch po raz pierwszy w karierze była rozstawiona w Wielkim Szlemie. Poprzedni sezon był najlepszy w jej karierze, a rozpoczął się od życiowego sukcesu w zawodach tej rangi, jakim był awans do 1/8 finału Australian Open. Powtórzyć tego wyniku nie zdołała.

Kolejną rywalką 17-letniej Andriejewej będzie liderka rankingu i najlepsza w dwóch poprzednich edycjach turnieju w Melbourne Białorusinka Aryna Sabalenka. (PAP)

wkp/ kgr/

Zobacz także

  • Magdalena Fręch, Magda Linette, Iga Świątek. Fot. PAP/ EPA/ROLEX DELA PENA/Marcin Cholewiński/ALI HAIDER

    Ranking WTA - pierwszy raz w historii trzy Polki w Top 30

  • Magdalena Fręch. Fot. PAP/Marcin Cholewiński
    Specjalnie dla PAP

    Magdalena Fręch: mam więcej czasu na treningi, ale brakuje mi meczów [WYWIAD]

  • Magdalena Fręch. Fot. PAP/Marcin Cholewiński

    Turniej WTA w Meridzie. Fręch odpadła w pierwszej rundzie

  • Tenisistka Magda Linette. Fot. EPA/Lukas Coch

    Linette w drugiej rundzie turnieju WTA w Dausze. Zmierzy się z Fręch

Serwisy ogólnodostępne PAP