O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Rosja twierdzi, że przedstawi „dowody empiryczne”, że nie zabija cywilów na Ukrainie

Rosja przedstawi Radzie Bezpieczeństwa ONZ „empiryczne dowody”, że jej siły nie zabijały cywilów na Ukrainie i nie brały udziału w wydarzeniach w Buczy, powiedział w poniedziałek stały przedstawiciel Rosji  przy ONZ Wasilij Nebenzia.

Stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Wasilij Nebenzia Fot. Justin Lane/PAP/EPA
Stały przedstawiciel Rosji przy ONZ Wasilij Nebenzia Fot. Justin Lane/PAP/EPA

„Mamy dowody empiryczne na poparcie tego”, powiedział w poniedziałek Nebenzia na konferencji prasowej. „Zamierzamy jak najszybciej przedstawić je Radzie Bezpieczeństwa, aby społeczność międzynarodowa nie została zwiedziona fałszywym spiskiem Kijowa i jego zachodnich sponsorów”. 

mar/

Zobacz także

  • Ambasada USA w Kijowie Fot. SERGEY DOLZHENKO/PAP/EPA

    Departament stanu USA: odejście od rozmów ws. Ukrainy nie oznaczałoby porzucenia tej kwestii

  • Prezydent USA Donald Trump. Fot. PAP/EPA/	WILL OLIVER / POOL

    Prezydent USA: nie macie pojęcia, jak dużą presję wywieramy na Rosję

  • Prezydent USA Donald Trump. Fot. PAP/EPA/AL DRAGO / POOL

    Prezydent USA: myślę, że Putin posłucha mnie ws. ostrzału Ukrainy

  • Rosyjscy motocykliści podczas parady z okazji rocznicy aneksji Krymu przez Rosję Fot. PAP/EPA/STRINGER

    Media: Europa wyklucza uznanie aneksji Krymu

Serwisy ogólnodostępne PAP