Mamy srebrny medal mistrzostw Europy w kajakarstwie

2022-08-19 14:54 aktualizacja: 2022-08-19, 16:57
Katarzyna Kołodziejczyk i Justyna Iskrzycka w wyścigu K2 500m podczas zawodów kajakarskiego Pucharu Świata na poznańskim torze Malta Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Justyna Iskrzycka i Katarzyna Kołodziejczyk wywalczyły srebrny medal w nieolimpijskiej konkurencji K2 1000 m w mistrzostwach Europy w kajakarstwie.

Justyna Iskrzycka i Katarzyna Kołodziejczyk wywalczyły srebrny medal w nieolimpijskiej konkurencji K2 1000 m w mistrzostwach Europy w kajakarstwie rozgrywanych w Monachium. Polki przegrały z Węgierkami o 0,66 sek., a na trzecim miejscu finiszowały Hiszpanki. (PAP)