Antaisolar plasuje się na 12. miejscu w światowym rankingu sprzedaży systemów nadążnych

2024-07-23 15:43 aktualizacja: 2024-07-23, 15:45
PR Newswire/Antaisolar
PR Newswire/Antaisolar

XIAMEN, Chiny, 23 lipca 2024 r. /PRNewswire/ -- Instytut S&P Global, w opublikowanym raporcie dotyczącym rynku systemów nadążnych (Solar Tracker Market Report 2024) poinformował, że firma Antaisolar znalazła się w 2023 r. na 12. miejscu na świecie pod względem dostaw systemów sterowania panelami słonecznymi, plasując się na 8. miejscu na rynku jednoosiowych rozproszonych systemów nadążnych oraz zdobywając 10. pozycję na rynkach regionalnych, w tym Azji i Pacyfiku, Ameryki Południowej, Hiszpanii i Indii. Dokonanie to podkreśla czołową pozycję spółki Antaisolar na świecie i jej silną dominację na rynku, co stanowi potwierdzenie wysokiej jakości zarówno marki, jak i samych produktów w segmencie systemów nadążnych.

Jak podaje raport, Antaisolar odnotowuje również nadzwyczaj wysokie wyniki na swoich strategicznych rynkach: zajmując 4. miejsce w Indiach, 6. miejsce w Brazylii, 2. miejsce w Uzbekistanie i 9. miejsce w Hiszpanii. Uzyskane notowania nie tylko potwierdzają czołową pozycję spółki w najważniejszych obszarach działalności, ale także dowodzą skuteczności jej działań międzynarodowych oraz ugruntowaną pozycję na światowym rynku systemów sterowania ogniwami.

Przy rosnącej konkurencji na rynku systemów nadążnych firma Antaisolar wypracowała znaczący wzrost, koncentrując się na innowacyjności i doskonałości usług. Spektrum oferowanych usług obejmuje pełen zakres rozwiązań dla systemów nadążnych. Produkty te są podstawowym elementem kompleksowego systemu. Dodatkowo przedsiębiorstwo bezustannie unowocześnia swoją technologię, dostosowując ją do różnorodnych zastosowań. Asortyment produktów obejmuje jednoosiowy tracker 1P TAI-Simple, dwuosiowy tracker 2P TAI-Universal oraz inteligentny algorytm sterowania AT 3.0. Takie rozwiązania usprawniają wdrażanie i zostały zaprojektowane z myślą o minimalnej konserwacji, co przekłada się na oszczędność kosztów instalacji i obsługi przy jednoczesnym wyeliminowaniu przestojów. Systemy sterowania panelami słonecznymi z serii Antaisolar TAI doskonale sprawdzają się również w niesprzyjających warunkach terenowych i pogodowych, gwarantując niezawodność i optymalizację przychodów. Elastyczność i bezawaryjność tej serii sprawia, że jest ona szczególnie chętnie wybierana na całym świecie, tym bardziej, że dostępność płaskich, korzystnie położonych terenów maleje.

System nadążny oferowany przez firmę Antaisolar to nie tylko technologia monitorowania kąta padania promieni słonecznych, ale także szereg kompleksowych usług obejmujących projektowanie, finansowanie, dostawę, instalację, konserwację i utrzymanie oraz stosowanie niskoemisyjnych rozwiązań. Firma dysponuje ośmioma międzynarodowymi centrami dostaw i usług strategicznie zlokalizowanymi m.in. w Hiszpanii, Indiach, Arabii Saudyjskiej i pozostałych kluczowych regionach, dzięki czemu może ona zapewnić specjalistyczne, profesjonalne i terminowe wsparcie dla projektów realizowanych na całym świecie. Co więcej, priorytetem spółki jest spełnianie miejscowych wymogów jakościowych, czego przykładem jest niedawne uruchomienie fabryki w Jeddah w Arabii Saudyjskiej.

Innowacyjność firmy Antaisolar i jej obecność na rynku stale się zwiększa, dlatego jest ona skoncentrowana na dostarczaniu najnowocześniejszych systemów nadążnych odpowiadających zmieniającym się potrzebom branży. Bliska współpraca z międzynarodowymi partnerami pozwala jej realizować działania na rzecz ekologicznej energii i przyjaznej dla środowiska przyszłości.

Więcej informacji: www.antaisolar.com Kontakt: sales@antaisolar.com

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2465923/20240722_155023.jpg

Źródło: Antaisolar

Źródło informacji: PR Newswire

 

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.