PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.
Najważniejsze wiadomości i wydarzenia dnia na świecie
Zapisz się na naszą listę mailingową, aby otrzymywać codzienne aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą!
Wyprzedzał tuż przed przejściem. Mało brakowało, by przejechał kobietę z dzieckiem na pasach
Kierowca, który udostępnił nagranie na Twitterze uchwycił moment, jak kierowca na warszawskiej Białołęce wyprzedza tuż przed przejściem dla pieszych szambiarkę. O dużym szczęściu może mówić kobieta, która w tym momencie przechodziła z dzieckiem na pasach.
26.09.2022 11:30
aktualizacja: 26.09.2022 11:40
Screen z opublikowanego nagrania
W sieci posypały się komentarze. Większość internautów nazwała kierowcę "bandytą".
Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Zobacz także
Czy Polacy chcą wprowadzenia pojęcia "zabójstwa drogowego" w prawie? Jest sondaż
List gończy za Robertem Nogalem ps. Frog. Mężczyzna nie stawił się do więzienia
5 tys. zł mandatu i 15 punktów karnych za drogową recydywę
Pędził ponad 120 km/h w obszarze zabudowanym. Karą utrata prawa jazdy