O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Tag: trzaskowski

  • Karol Nawrocki, Rafał Trzaskowski. Fot. PAP/Rafał Guz/Albert Zawada
    aktualizacja:

    Trzaskowski zaproponował Nawrockiemu debatę. Jest odpowiedź kontrkandydata

    Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski zaproponował popieranemu przez PiS w wyborach prezydenckich Karolowi Nawrockiemu debatę w najbliższy piątek 11 kwietnia w Końskich (Świętokrzyskie). Tylko ostrzegam, trzeba będzie odpowiadać na pytania dziennikarzy - powiedział w opublikowanym w środę nagraniu.

  • Rafał Trzaskowski, Sławomir Mentzen, Karol Nawrocki. Fot. PAP/Albert Zawada/Marian Zubrzycki/Tomasz Waszczuk
    aktualizacja:

    Polacy chcą debaty trzech kandydatów na prezydenta. Najnowsze badanie

  • Magdalena Biejat. Fot. PAP/Tomasz Waszczuk

    Biejat: kluczowe dla bezpieczeństwa jest zaufanie do państwa

  • Rafał Trzaskowski. Fot. PAP/Marian Zubrzycki
    aktualizacja:

    Trzaskowski: Bełchatów jest jednym z miejsc, w którym mogłaby powstać druga elektrownia atomowa

  • Prezydent miasta stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski Fot. PAP/Radek Pietruszka
    aktualizacja:

    Trzaskowski przed wysłuchaniem w Kongresie: chcę reprezentować wszystkich zaniepokojonych stanem demokracji w Polsce

  • Szef KO Borys Budka. Fot. PAP/Tomasz Gzell
    aktualizacja:

    Posłowie pozytywnie oceniają wymianę szefa klubu KO, według niektórych celem jest osłabienie Trzaskowskiego

  • Poseł Konfederacji Robert Winnicki Fot. PAP/Radek Pietruszka
    aktualizacja:

    Winnicki: Pod rządami Trzaskowskiego nie ma Warszawy dla wszystkich, jest dla lewaków

  • Hanna Gronkiewicz-Waltz. Fot. PAP/Tomasz Gzell
    aktualizacja:

    Gronkiewicz-Waltz: byłam za tym, by to Tusk przejął stery w PO

  • Była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz obecny prezydenta stolicy Rafał Trzaskowski Fot.  PAP/Leszek Szymański
    aktualizacja:

    Gronkiewicz-Waltz w "Super Expressie": to, czy PO zachowa jedność, zależy dziś od Trzaskowskiego

  • Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, Były premier Donald Tusk, Przewodniczący PO Borys Budka Fot. PAP
    aktualizacja:

    Kropiwnicki: jest blisko porozumienia w Platformie. Rozmowy Tusk-Budka-Trzaskowski trwają

Serwisy ogólnodostępne PAP